меню
Для здачі в оренду

 

 

«Квартира загальною площею 57 кв. м розташована в одній з київських висоток. Її власник звернувся з проханням розробити концепт інтер'єру, призначеного для здачі в оренду. Що він хотів отримати, так це максимум простору і застосувати панорамні вікна», – розповідає автор проекту Ганна Христич.

Як і будь-яка інша квартира в статусі «після забудовника», ця була розділена на кілька зон. Щоб досягти бажаного ефекту, все не несучі стіни демонтували і зробили простір максимально відкритим. Коли архітектор почала працювати над новим планувальним рішенням, насамперед розділила квартиру на дві зони. Основну частину простору виділила під вітальню, кухню, їдальню і спальню. Решту квадратних метрів розподілила між передпокоєм, гардеробом і санвузлом.

З незвичайних рішень автор проекту зазначає кухню, розміщену в ніші, що прихована від сторонніх поглядів за меблевими фасадами від підлоги до стелі. Ще одна знахідка – ліжко з високим узголів'ям-перегородкою, яка візуально фіксує зону спальні.

Якщо говорити про оздоблювальні матеріали, варто згадати ламіновані покриття для підлоги Wineo з колекції Rock'n'Go. Вони зносостійкі, не бояться вологи і завдяки вбудованій підоснові на 40% тихіше своїх аналогів. А ці характеристики особливо важливі для квартир, що здаються в оренду.

 

Проект: S.O.D architects

Архітектор: Анна Христич

Реалізація: 2018 рік

Покриття для підлоги: вініл Wineo, колекція Rock'n'Go

Фото: Віктор Примаченко

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '53',
];