меню
Швидше, вище, сильніше

 

 

Одне з головних завдань, яке ставить перед собою компанія «Екстрем Стайл», залучити якомога більше уваги до спорту і за рахунок високоякісного спорядження дозволити всім адептам і неофітам відчути справжнє задоволення від екстриму і свободи.

У магазині представлені велосипеди, кайти, сноуборди, ролики, скейти, ковзани, водні лижі, скутери, одяг і взуття, спеціальне спорядження і аксесуари для дайвінгу, тенісу, сквошу, бадмінтону, вейка і віндсерфінгу. Коли асортимент виріс настільки, що стало тісно, ​​було прийнято рішення розширитися і зробити редизайн магазину. Таким чином торговий простір «виріс» до 1 300 кв. м. Сьогодні «Екстрем-стайл» – найбільший в Україні магазин обладнання та екіпіровки для екстремальних видів спорту.

В інтер'єрі врахований фірмовий стиль і використані оздоблювальні матеріали такого ж високого рівня, як і представлений товар. Не випадково в якості покриттів для підлоги обрали вініл німецької компанії Wineo. Його еластична поверхня максимально знижує рівень шуму при пересуванні в приміщенні і щадить суглоби. Високий клас зносостійкості гарантує тривале збереження зовнішнього вигляду покриття. Це міцний матеріал, легкий в очищенні і догляді. Чим унікальний цей об'єкт, так це індивідуальним малюнком вінілового покриття, який повторює логотип компанії «Екстрем Стайл».

 

Архітектор: Андрій Мороз

Покриття для підлоги: вініл Almeria Oak Grey,

колекція Wineo 600 wood, Wineo

Загальна площа: 1 300 кв. м

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '40',
];