меню
Органічний супермаркет і бістро Biomichl

 

 

У своєму магазині Biomichl в місті Вайльхайм Карін і Майкл Сендлей займаються продажем органічних продуктів харчування, які доставляють з їх власної ферми, а також з інших органічних ферм, бджільництв та молочних заводів. Таким чином, сімейна пара задовольняє потреби екосвідомомих споживачів свого регіону.

Biomichl має площу 950 кв. м, яка включає власне бістро і студія натуральної косметики. Це один з найбільших магазинів натуральних продуктів в південній Баварії. З огляду на всі викладені обставини, автори інтер'єрного проекту Biomichl зосередили свою увагу на пошуку постачальників натуральних оздоблювальних матеріалів, в тому числі і покриттів для підлоги. Ось чому вибір припав на біо-поли PURLINE від Wineo, удостоєних сертифікату Blue Angel, який свідчить про високу екологічность продукту.

У магазині Biomichl використані різні декори PURLINE. Наприклад, у вхідній зоні і в бістро застосували декор дубу Самоа. У той час як кімната відпочинку і студія натуральної косметики оснащені декорами Капучіно Sand Sinai і з колекції Levante.

 

Архітектори: Der Petzinger

Покриття для підлоги: PURLINE

Загальна площа: 950 кв. м

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '39',
];