меню
Галерея об'єктів

Архітектор Олег Волосовський та команда Loft Buro доводять, що розробити та реалізувати проєкт лише за один місяць цілком реально.

подробнее

Невеликий за площею інтер'єр – це завжди виклик для дизайнера. Особливо, якщо йдеться про квартиру, метраж якої складає лише 21 кв. м, а поселити в неї треба маму із двома маленькими дітьми.

подробнее

Більшість наших уподобань, як і емоційних прив'язок – родом із дитинства. А це означає, що з самого народження дитину потрібно занурювати в комфортне середовище.

подробнее

Цей інтер'єр вирізняється стриманою палітрою, контрастними фактурами та нечисленними, але ретельно підібраними предметами меблів.

подробнее

Із чим зазвичай асоціюється Рим? З імператорами та гладіаторами, Колізеєм та фонтанами, пастою та піцою, Фелліні та Бертолуччі. Але також і з інтер'єрним дизайном, який ні в чому не поступається Мілану.

подробнее

Завдяки таким проєктам наше місто стає не лише набагато красивішим, а ще й комфортнішим. Адже публічні простори роблять його більш доступним та привабливим для пішоходів.

 

подробнее

Зазвичай у цьому розділі ми розбираємо кожен кейс окремо. Але цього разу вирішили в одній історії розповісти одразу про чотири проєкти.

подробнее

Коли ви виростили двох синів, хочеться пожити в своє задоволення. У комфортному і продуманому до дрібниць будинку. Приблизно так сформулювали свої побажання власники цієї квартири.

подробнее

Київська студія Lifehouse працює так, що в їх інтер'єрах відчуваєш себе комфортно. Такий підхід її засновник Андрій Ярема називає «інтуїтивний дизайн».

подробнее

Кожному проєкту архітектори дають кодову назву. Ім'я цієї квартири в передмісті Києва – MARY.

подробнее