меню
Догляд та очищення покриттів для підлоги
16.05.2017

Покриття для підлоги, як і все, що нас оточує, потребують догляду. Використовуючи професійні засоби, ви прдовжите термін експлуатації свого покриття і на довгі роки збережете його первинний зовнішній вигляд. На сьогоднішній день більшість європейських виробників (Balta, ITC, Tarkett, Upofloor, Parador та інші) рекомендують використовувати саме засоби по догляду за підлогами Dr. Schutz GmbH. Вони розраховані як на фахівців, так і на обивателів. Лаки і масла німецького виробника – екологічні, а шліфувальні машини та інструменти – прості в експлуатації. Крім виробничого відділу на заводі підприємства є науково-дослідний центр з розвитку і контролю якості. Його фахівці співпрацюють з провідними виробниками покриттів для підлоги з усього світу, що дозволяє швидко реагувати на основні вимоги ринку. Також слід зазначити, що саме компанія Dr. Schutz GmbH стала першим виробником засобів для догляду та очищення покриттів для підлоги, якому в 1996 році був виданий сертифікат екологічного контролю Європейського Союзу. Також Dr. Schutz GmbH – перше підприємство в Європі, яке отримало сертифікат від німецького технічного товариства контролю TÜV для розробки лаків, масел і інших засобів по догляду за покриттями для підлоги з натуральної деревини.

 

Ламіновані покриття

Спеціально для догляду за ламінатом, фахівці компанії Dr. Schutz GmbH розробили як засоби очищення покриття, так і захисту стиків планок ламінату. Вони видаляють бруд, жир, сліди від підошви взуття та очищають покриття, не залишаючи на поверхні плям. Спеціальна формула очищувача перешкоджає попаданню води в стики, і тим самим оберігає їх від розбухання.

Паркетна дошка і масив

Для покриттів з натурального дерева – паркетної дошки і масиву (покритих як лаком, так і маслом) – Dr. Schutz GmbH розробив поліролі, пігменти, захисні і засоби для очистки. Очищаючі засоби використовуються як для глибокого очищення, так і для регулярного догляду за паркетом. Прибирання здійснюється або вручну, або за допомогою прибиральної машини. Вони ефективно видаляють бруд і не впливають на ступінь блиску покриття. Не залишають плям, а при передозуванні засобу розбухання поверхні не відбувається. Поліролі від Dr. Schutz GmbH захищають паркетну дошку від механічних пошкоджень, дрібних подряпин і появи так званих «доріжок». Після застосування поліролю, на поверхні покриття утворюється захисна плівка, яка покращує його зовнішній вигляд і збільшує термін експлуатації.

Вініл і ПВХ-покриття

Для догляду за вінілом і лінолеумом Dr. Schutz GmbH розробив полімерні засоби для очистки та універсальний засіб для виведення плям. Поліролі для захисту і догляду містять поліуретан (PU) і використовуються для догляду за еластичними покриттями в тому випадку, коли застосування полімерної або поліуретанової мастики неможливе. Вони швидко висихають, а завдяки спеціальній полімерній формулі швидко відновлюють підлогу з поліуретанової захистом. Знижують ковзання.

Німецький виробник пропонує очисники для поліуретанових підлог, які можна застосовувати відразу після укладання, а також використовувати регулярно. Вони виготовлені як для покриттів, оброблених PU-мастикою, так і для покриттів, захищених поліуретаном в процесі виробництва. Засоби для очищення видаляють з поверхні бруд, не залишаючи плям. Також в асортименті компанії є базові засоби для очищення, які глибоко проникають в пори покриття, що дозволяє легко видалити залишки нанесеного на поверхню поліролю, клею і бруду. Плямовивідник в свою чергу видаляє сліди фруктового соку, кетчупу, кулькових ручок, мармеладу, червоного вина, кави, шоколаду, жувальної гумки, крему для взуття, лаку для нігтів і смоли. Він особливо ефективний для видалення слідів гуми, взуття та водостійких фарб.

Килимові покриття

І для цього виду покриттів для підлоги (килимів з натурального і штучного ворсу) у компанії Dr. Schutz GmbH існують професійні засоби догляду: суха піна, засоби для очищення та видалення плям. Очисники містять високоактивні речовини і блокиратори піни. Не містять розчинників і відбілювачів. Заправляються в миючий пилосос. Суха піна з інтенсивними властивостями очистки, забезпечує м'який догляд за чутливими покриттями, в тому числі з натуральної вовни, шовку та джуту. Містить компоненти і спеціальні речовини, що запобігають сильному повторного забруднення. Не викликає зміни кольору і структури килима. Плямовивідник в свою чергу дбайливо впливає на забарвлення і структуру волокон килимів і також не викликає зміни кольору і структури покриття. Плямовивідник відмінно справляється з плямами від кулькових ручок, пива, буряка, крові, какао, фломастерів, фруктів, соків, кетчупів, червоного і білого вина і соусів.

Крім перерахованого вище, компанія Dr. Schutz GmbH має в своєму розпорядженні лінію професійних інструментів, які також забезпечать повноцінний догляд за підлогами і допоможуть вам надовго зберегти їх зовнішній вигляд!

 

Всю перераховану вище продукцію Dr. Schutz GmbH тепер можна знайти або замовити в партнерських мережах магазинів «Хата ламінату» і «Твоя Кімната»!

yii\base\ErrorException
Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded

$_GET = [
    'id' => '85',
];