меню
ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ
27.10.2018

Компанія «Вітекс Україна» пропонує покриття для підлоги і виконує монтажні роботи підлог для різних спортивних об'єктів.

Амортизація, зісковзування, високі показники енерговіддачі і звукоізоляції, зносостійкість, здатність витримувати будь-який вид спортивного взуття і зменшувати навантаження на суглоби і ризик травмування, рівна поверхня, опірність вдавленню, високий ступінь ударного поглинання і світловідображення-основні вимоги до якості спортивних підлогових покриттів. Також велика увага приділяється таким не менш важливим характеристикам, як міцність, пружність, відскік м'яча, тертя. Всі спортивні покриття підлягають сертифікації.

Для різних видів спортивних приміщень використовуються різні покриття.

Сертифіковані ігрові спортивні зали / майданчики
Для сертифікованих баскетбольних і волейбольних спортивних майданчиків, використовується спеціальна конструкція підлоги і в якості основного матеріалу - спеціальна паркетна дошка.

Спортивні зали для ігрових видів спорту
Спортивний гетерогенний лінолеум ми рекомендуємо для ігрових залів командних видів спорту, залів для фітнесу, йоги і т.д., де потрібна амортизація покриття при падінні людини, правильного відскоку м'яча і т.п.

Тренажерні зали, фітнес-центри, студії йоги, ТРХ і т.п.
Наймасовіша категорія об'єктів зараз, вибір підлогових покриттів для якої найбільш широкий. Основне завдання - отримати зносостійкий підлогу, не слизький, що витримує в тому числі часту вологе прибирання. Для вирішення цих завдань крім спортивного гетерогенного лінолеуму ми рекомендуємо використовувати такі комерційні покриття для підлоги:

Вінілові покриття для підлоги (LVT) - мають вигляд плитки, різних розмірів. Буває як клейовими так і замковими, висока щільність і зносостійкість (клас приміщень 34/43) значно розширюють зони застосування цього матеріалу. Широкий асортимент квітів і фактур, розмірів модулів, варіанти інсталяції (клейове, або замкове з'єднання) LVT дозволяють стверджувати, що дане покриття створено спеціально для тих, хто любить зручні і сучасні рішення, хто цінує красу, комфорт і можливості створення унікального дизайну. Вінілові покриття для підлоги (LVT) від Wineo і Parador

PURLINE - це перше поліуретанове підлогове покриття, що складається, головним чином, з відтвореного сировини і натуральних наповнювачів. PURLINE не містить ПВХ, пластифікаторів і розчинників. Завдяки спеціальній системі виробництва і використання натуральних матеріалів підлогове покриття має нейтральний запах, не виділяє токсичних речовин. У виробництві використовуються тільки натуральна сировина високого класу якості, що, в свою чергу, гарантує додаткову надійність і високу зносостійкість покриття.

Високоміцні і безпечні підлоги PURLINE мають найширший спектр застосування - від лікарень, готелів, спа-салонів, дитячих комплексів до житлових приміщень, фітнес-залів і спортклубів. І спортивні об'єкти в даному списку не виняток, а підтвердження високої надійності даних покриттів, які крім усього іншого в умовах тривалої експлуатації збережуть не тільки свої технічні характеристики, але і бездоганний зовнішній вигляд.
Більше інформації про біополе PURLINE

Гомогенний лінолеум - має високу зносостійкість, розрахований на великий трафік, його можна відновлювати методом сухої поліровки, або шліфуванням патамі і наносити мастику. Вся товщина лінолеуму має однорідну структуру, на відміну від гетерогенного комерційного лінолеуму, де йде захисний шар 0.7-1.2 мм. Гомогенний лінолеум має дуже високу щільність і найменше схильний до такого виду деформації, як продавлювання під точковій навантаженням. Такий лінолеум, при правильному догляді, може прослужити десятки років.

Гетерогенний лінолеум. Якщо в процесі експлуатації не передбачена необхідність періодично відновлювати покриття і необхідно різноманітність в дизайнах (під дерево, камінь і тд), ми рекомендуємо використовувати в якості спортивного покриття гетерогенний лінолеум, який має високий клас зносостійкості, але меншу, в порівнянні з гомогенним лінолеумом, щільність . Гетерогенний лінолеум має пожежні сертифікати з групою горючості Г1 і його можна укладати в зонах евакуації. Ми пропонуємо спортивний лінолеум Tarkett

Танцювальні зали

Для танцювальних залів традиційно використовувалася паркетна дошка. На даний момент, з появою нових матеріалів, ми можемо рекомендувати вінілові покриття для підлоги LVT (велика частина декорів імітує натуральне дерево). Як більш бюджетний варіант можна використовувати ламінат. У нашому асортименті ламінат провідних європейських виробників: Parador, Wineo, Egger

Спортивні зали в дитячих садах і школах

Спортивні зали в дитячих садах і школах, як правило, мають універсальний характер. Їх використання не обмежується тільки заняттями спортом - ранки, танцювальні гуртки та інші активності - це серйозне випробування для підлогового покриття. Але важливим фактором для дитячого закладу є і питання бюджету - найчастіше він обмежений. Оптимальний варіант ціна-якість - гетерогенний лінолеум.

Галерея наших об'єктів - спортивні зали в дитячих садах і школах

Домашні спорт зали

Залежно від передбачуваної інтенсивності занять і призначення фітнес-клубу, підійде один з варіантів, описаних вище. При слабкій інтенсивності можливо використовувати ламінат високого класу зносостійкості. Але не варто забувати про спеціальні гумових захисних килимках в окремих зонах.

 

ВИБРАТИ покриття для підлоги ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ