меню
Статті

Час від часу ми збираємо друзів архітекторів та дизайнерів на майстер-класи від наших партнерів. Але цього разу вирішили запросити гостей на веселу вечірку Jeans Party.

Подробнее

Більше двохсот українських архітекторів та дизайнерів, на запрошення журналу «Будинок і Інтер'єр», приїхали відзначити професійне свято – День архітектури України. 

Подробнее

Компанія «Вітекс Україна» в п'ятий раз стає генеральним партнером змагання з ловлі хижака на човні KIBAS FEST.

Подробнее

У більшості «Вітекс Україна» асоціюється з покриттями для підлоги. Однак крім цього компанія також займається домашнім текстилем і має в своєму розпорядженні швейний цех, що дозволяє виготовити індивідуальний проект для кожного клієнта.

Подробнее

Ще один ексклюзив компанії «Вітекс Україна» – терасні та фасадні професійні системи Vetedy (Люксембург).

Подробнее

Ukrainian Urban Awards проводиться другий рік поспіль. Конкурс з'явився вчасно, адже українським архітекторам і справді є, що показати! Багато з представлених робіт цілком можуть конкурувати з роботами іноземних колег. Компанія «Вітекс Україна» завжди радіє, коли в нашій країні з'являються гідні проекти. Саме з цієї причини ми не змогли залишатися осторонь від конкурсу, який знайомить з новими реалізованими об'єктами. Міжнародне журі суворо відбирає (не всі роботи отримують доступ до участі) і не менш суворо голосує. Перемагають найсильніші!

Подробнее

Ламинированные полы из коллекции Wineo 500 от одноименного немецкого производителя теперь оснащены уникальной технологией Aqua-Stop! Впервые Aqua-Stop была представлена ​​потребителям в рамках международной выставки Domotex 2018 на примере коллекции ламината Rock ´n´Go от Wineo.

Подробнее

Минулий тиждень виявився особливо насиченим і важливим в житті нашої компанії. Чим він відрізнявся від попередніх? Тим, що ми брали участь в INTERIOR MEBEL – одній з найбільших в Україні виставок, присвячених меблям, освітленню та декору. 

Подробнее

Kährs – новый бренд паркетной доски в ассортименте «Витекс Украина». В этой статье приводим несколько причин, почему стоит выбрать покрытия шведского производителя Kährs.

Подробнее

По своим характеристикам лидер напольных покрытий для кинотеатров – ковролин. Разберемся почему так. Каких бы размеров не был кинотеатр, задача в оформлении его интерьера – создать особую комфортную и камерную атмосферу с соблюдением всех технических требований, которым как нельзя лучше соответствует ковролин:

Подробнее